Hamilelik bir kadının en büyülü, en heyecanlı ve unutulmaz zamanlarından biridir. Bunda hemfikiriz sanıyorum. Dünyaya minik bir fasülye getirecek olmak ve onu sonsuza dek sevmek…Evet evet, hemfikiriz. Ama sanıyorum şu konuda da hemfikiriz; hamilelik her zaman güllük gülistanlık değil. Özellikle hormonların iniş çıkışları, bel ve sırt ağrıları ve vücudundaki muazzam ağırlık , hamilelik döneminin büyüsünü gölgeleyebiliyor.

Tüm bu ağrılara, ayak şişliğine, bir ağlayıp bir gülmeye rağmen "Sevgililer Günü" ' nde eşinle muhteşem bir gün yaşayabilirsin. İşte hamileliğin ortasındaki bir Sevgililer Gününde, sevgilinle sana birkaç tavsiye…
 

  • Eşinden bu güne özel bir masaj istemeye ne dersin?

Bizce muhteşem fikir. Hamilelik döneminde alabileceğin en güzel hediyelerden biri, ağrılarını bir süreliğine azaltacak ve seni şımartacak bir masaj. Belki de eşin çoktan sana hamilelik öncesi masaj paketi almıştır, kim bilir:)

  • Fotoğraf çektirmek için güzel bir gün.

Sevgililer Gününde eşinle birlikte bir profesyonel fotoğrafçıyla hamileliğini ve bu günü ölümsüzleştirebilirsin. Komik pozlarla eğlenip, romantik pozlarla atmosferi ısıtabilirsiniz:)

  • Biri çikolata mı dedi?

Tabii ki! Sevgililer Günündeyiz. Çikolatasız olur mu? Eşinle birbirinize çikolataya batırılmış çileklerden veya çubuk portakallardan alabilirsiniz. Sadece çikolatayı seçerken sütlü çikolata yerine bitter olmasına dikkat edin. Sütlü çikolata daha fazla şeker içerdiği için hamilelik döneminde zararlı olabilir. Bitter çikolatadaki antioksidanlar senin için daha iyi olacaktır.

  • Evde romantik bir yemek.

Birlikte yemek yapıp ilişkinize renk katabilirsiniz. Birbirinizin en sevdiği yemekleri de yapabilirsiniz. Burada önemli olan birlikte güzel ve keyifli vakit geçirmek. Sevgililer günü bir bahane aslında :)

  • Bütçenize göre otellerin Sevgililer Günü paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Bazı oteller çift masajı, romantik akşam yemeği, odada çikolata ve şampanya gibi paketler sunabiliyor. Birbirinize bir jest yapıp bu paketlerden birini alabilir, heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz :)

Heyecanlı dakikalar demişken.. Cinsel hayatınızı biraz renklendirmek için çok güzel bir gün! Bizden söylemesi:)

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!